niedziela, 28 czerwca 2026
Ksiazka
Witajcie KOCHANI,
Dzis chcialam polecic ksiazke Remigiusza Mroza o ciekawym tytule"Substytucja".Oczywiscie bohaterka jest Joanna Chylka znana adwokat z kancelarii prawniczej,
i jej maz Kordian Orynski.Jest to juz 19 - sta ksiazka R.Mroza z tej serii.Po dluzszym czasie staran para staje sie Rodzicami.jak to bywa u Chylki nie chca znac plci dziecka do samego konca ciazy.
I ku zaskoczeniu wszystkich okazuje sie,ze podczas porodu rodza sie bliznieta.Wszyscy sa szczesliwi.W tym czasie jej maz - Kordian broni nastolatke ,ktora jest podejrzana o zabicie swoich Rodzicow.Jesli zainteresowalam WAS opisem ksiazki to zapraszam do jej przeczytania.
Pozdrawiamy WSZYSTKICH serdecznie.
ania i GROSZEk
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz